Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Oddział w Lisiej Górze

Uczniowie klas II i III Gimnazjum oraz Szkół Średnich w naszej parafii od września tego roku spotykają się regularnie co tydzień w każdy piątek w ramach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Serdecznie zapraszamy na spotkania!

Oto krótkie sprawozdanie z naszej działalności:

1. 23.09.2017 r. w Limanowej odbył się Synaj #10. Jechaliśmy autobusem z młodzieżą całego dekanatu. Podczas wyjazdu ks. Tomasz mianował Natalię Bogacz prezesem a Natalię Surga wice-prezesem KSMu w Lisiej Górze.

2. 27.09.2017 r. w Żyrakowie odbyła się Okręgowa Rada Kierownictw KSM Diecezji Tarnowskiej. Wzięli w nim udział: Natalia Bogacz, Natalia Surga, Dominika Łabno i Ks. Tomasz Gołąbek.

3. 29.09.2017 r. Natalie Bogacz i Surga zaniosły do biura KSM w Tarnowie podanie z prośbą o utworzenie oddziału KSM w Lisiej Górze oraz zatwierdzenie Kierownictwa w składzie:
Prezes: Natalia Bogacz
Zastępca prezesa: Natalia Surga
Sekretarz: Wioletta Siedlik
Skarbnik: Aleksandra Kocoł
Asystent: Ks. Tomasz Gołąbek

4. 29.09.2017 r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach KSM-u. Od tego dnia spotkania odbywają się w każdy piątek po wieczornym nabożeństwie w Domu Parafialnym.

5. 20.10.2017 r. kolejne (czwarte) spotkanie KSMu odbyło się już w nowej salce, która została przez nas zaadoptowana dla naszej grupy. W miarę możliwości w najbliższym czasie podejmiemy się wyremontowania jej i wyposażenia do naszych potrzeb.

6. 20-22.10.2017 r, w Czchowie odbył się pierwszy panel Młodzieżowej Szkoły Animatora, w którym wzięły udział Aleksandra Kocoł i Wioletta Siedlik. MSA ma za zadanie przygotować młodych do pełnienia funkcji lidera.

7. 24.10.2017 r. Zarząd Diecezjalny KSM powołał do istnienia pełnoprawny Oddział KSM w Lisiej Górze nadając nr 064/34/03.

8. 27-29.10.2017 r. odbyło się szkolenie 1°KSM w Domu Rekolekcyjnym Księży Sercanów w Koszycach Małych, na które pojechała Natalia Bogacz i Natalia Surga.

9. 10.11.2017 r. nasz oddział wziął udział w Wieczornicy zorganizowanej w Szkole Podstawowej. KSM to także troska o Ojczyznę.

Zachęcamy do polubienia FanPage KSMu