Msza św. w intencji Ojczyzny

Tegoroczne obchody 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja połączone z Dniem Flagi Narodowej tradycyjnie poprzedziła Msza św. celebrowana w intencji Ojczyzny w lisiogórskiej świątyni przez księdza prałata Stanisława Szałdę – proboszcza parafii Lisia Góra.

Po Mszy św. władze gminy Lisia Góra na czele z wójtem Arkadiuszem Mikułą, przedstawicielami  instytucji działających w naszej gminie, reprezentacją Rady Gminy, oraz sołtysami przeszli prowadzeni przez orkiestrę przed Pomnik Wdzięczności gdzie złożyli wiązanki kwiatów. Hołd poległym oddali również przedstawiciele wszystkich jednostek OSP z naszej gminy, poczty sztandarowe szkół z naszej gminy oraz przedstawiciele PSL. Harcerze z Zespołu Szkół w Lisiej Górze, trzymali przed pomnikiem wartę honorową.

Materiał zaczerpnięty ze strony gminnej www.lisiagora.pl