Koła Koronkowe Dzieci

29/30 kwietnia 2015 r. w nasza parafia przeżywała Peregrynację Obrazu „Jezu ufam Tobie” oraz relikwii św. Jana Pawła II i św. S. Faustyny. Jako owoc tej uroczystości zostały założone w naszej parafii Koła Koronkowe Dzieci.

Dzieci na czas roku szkolnego podejmują następujące zobowiązania:

  1. Codziennie odmawiam w bieżącym roku szkolnym jeden dziesiątek koronki do Bożego Miłosierdzia.
  2. Modlę się w int. Rodziców i całej rodziny, o   nawrócenie grzeszników, za chorych i cierpiących, za konających i dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Włączam się w odmawianie Koronki w kościele w wyznaczone piątki.
  4. Staram się w swoim życiu świadczyć miłosierdzie bliźnim: modlitwą, słowem i czynem.

Zasady:

  1. Każde Koło Koronkowe składa się z 5 osób, które odmawiają codziennie w sumie 1 koronkę:
    1. Zelator odmawia: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga Ojca oraz dziesiątek koronki.
    2. Pozostali członkowie odmawiają: dziesiątek koronki oraz 3x Święty Boże, Święty Mocny.
  2. Każde Koło ma swojego zelatora, który ma za zadanie:
    1. Przypominać członkom Koła o zobowiązaniach,
    2. Poinformować o modlitwie w kościele jeśli jego grupa ma wyznaczoną kolejkę,
    3. Może zwołać członków do wspólnej modlitwy.

W roku szkolnym 2017 / 2018 jest 13 Kół Koronkowych:

I.

  1. Martyna Szatko – V a, Długa 125
  2. Sebastian Madej – V a, Brzozówka, Dobra 2
  3. Karol Chłopek – V a, Stare Żukowice 263 b
  4. Vanessa Chłopek – V c, Szkolna 10 c
  5. Magdalena Różycka – VII b, Jaracza 50

II.

  1. Maja Lis – V c, Sucharskiego 14
  2. Aleksandra Turaj – V c, Kościuszki 9
  3. Martyna Kozioł – V b, Witosa 6/3
  4. Martyna Bednarz – V b, J. Bema 2
  5. Klaudia Kobylecka – V b, Mielecka 15

III.

  1. Jakub Kuta – V b, Jaracza 76 c
  2. Gabriela Kuta – V b, Jaracza 76 c
  3. Oliwia Michoń – V b, Długa 32 a
  4. Paulina Ocłoń – V b, Jaracza 56
  5. Kacper Taraszka – V b, Zagumnie 98

IV.

  1. Julia Michalik – V c, Zagumnie 5
  2. Magdalena Jantoń – V c, Stare Żukowice 270 c
  3. Gabriela Bazuła – V c, Stare Żukowice 27 a
  4. Emilia Opiła – V c, Witosa 13 a
  5. Aleksandra Różycka – V c, Jaracza 50 d

V.

  1. Filip Gniewek – IV b, Długa 28 b
  2. Konrad Kalisz – IV b, Mielecka 1 a
  3. Gabriela Wardzała – IV b, Rataja 25
  4. Kamila Madej – IV b, Bema 15
  5. Karolina Madej – IV b, Bema 15

VI.

  1. Aleksandra Białas – IV a, Łukowska 15
  2. Anna Jaworska – IV a, Zagumnie 116
  3. Katarzyna Stono – IV a, Jaracza 6 b
  4. Lena Guratowska – IV a, Jaracza 64 a
  5. Julita Sweder – IV a, Śmigno 142 d

VII.

  1. Krystian Sweder – VI a, Śmigno 142 d
  2. Kinga Białas – VI a, Sucharskiego 25
  3. Małgorzata Molik – VI a, Rolnicza 23
  4. Natalia Zugaj – VI a, Długa 43 a
  5. Natalia Kras – VI a, Południowa 29

VIII.

  1. Igor Jasnosz – VI b, Warzywna 6
  2. Karol Paluchowski – VI b, Południowa 8 a
  3. Miłosz Jurek – VI b, Breń 76 d
  4. Szymon Smutek – VI b, Zagumnie 111 a
  5. Marcin Kapustka – VI b, Zagumnie 25 a

IX.

  1. Michał Mucha – VII a, Jaracza
  2. Bartłomiej Klimek – VII a, Łukowska 13
  3. Marcin Kuca – VI b, Jaracza 17 a
  4. Jakub Libirt – VI b, Breń
  5. Dominik Ocłoń – VI b, Jaracza 56

X.

  1. Joanna Jaworska – VII a, Zagumnie 116
  2. Julia Stono – VII a, Sucharskiego 44
  3. Konrad Kawa – VII a, Nowe Żukowice 137
  4. Adrianna Marek – VII a, Szkolna 2
  5. Dominika Pytel – VII a, Długa 55
  6. Kacper Ostręga – VII a, Jaracza 17 c

XI.

  1. Aleksandra Słomska – VII b, Bema 21
  2. Gabriela Gniewek – VII b, Długa 28
  3. Oliwia Jakubas – VII b, Długa 67
  4. Zuzanna Onik – VII b, Mielecka 20 b
  5. Martyna Chaburska – VII b, Mielecka 25

XII.

  1. Jakub Olszówka – VII b, Południowa 30
  2. Marcin Radoń – VII b, Zagumnie 91 a
  3. Jędrzej Dobek – VII b, Jaracza 64
  4. Patryk Kozioł – VII b, Mielecka 42 b
  5. Jakub Madura – VII b, Łukowska 4 b

XIII.

  1. Paulina Madej – VII b, Bema 15
  2. Zuzanna Kuca – VII b, Brzozówka, Tarnowska 17
  3. Izabela Nawój – VII b, Warzywna 4
  4. Angelika Taraszka – VII b, Rolnicza 30
  5. Sebastian Paluchowski – VII b, Południowa 8 a